Доставка піци у Бродах

Безкоштовна доставка піци (при замовленні від 350 грн) у Бродах "Pizza Imperia" пропонує Вам зручну доставку та оплату.

Доставка від 35 хвилин. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну,  ще гарячу та запашну піцу протягом 35хв!

Спосіб оплати

  • Оплата готівкою

    Розраховуйтесь за свою улюблену піцу Pizza Imperia готівкою при отриманні.
  • Оплата онлайн через сервіс LiqPay

    Розраховуйтесь за свою улюблену піцу Pizza Imperia онлайн через сервіс LiqPay

** Замовлення рахується прийнятим з моменту опрацювання його оператором дзвінком до клієнта або дзвінком клієнта.

Розрахунок відбувається при отриманні готівкою або онлайн через сервіс LiqPay.

Доставка піци у Бродах «Pizza Imperia» намагається бути максимально сучасним та лояльним до своїх клієнтів, тому Ви можете розрахуватись карткою онлайн. Просто позначте при оформленні замовлення, що бажаєте розрахуватись карткою онлайн, або повідомте про це оператора телефоном. Насправді, погодьтесь, готівка потрохи виходить з ужитку, і ми все частіше розраховуємось карткою за все.

Доставка «Pizza Imperia» – це найсучасніший, найкомфортніший та найсмачніший сервіс доставки піци у Бродах. Ми співпрацюємо з українськими виробниками, поєднуємо професійність та нестандартні рецепти, а Ви отримуєте смачну і гарячу на дровах піцу у будь-який день. Так, ми працюємо для Вас щоденно, лише оберіть піцу та оформіть замовлення! Скористайтесь нашим сервісом доставки і Ви завжди будете обирати лише нас.

Не зволікай, замовляй!