Pizza Imperia - це не лише піцерія, яка розташована в самому центрі міста, але і також найшвидша безкоштовна доставка піци у Бродах. Зазвичай люди приходять в Pizza Imperia, щоб просто поїсти, але для нас Imperia - це не тільки піца. Це і піца теж, але в першу чергу це велика справа, яка надихає нас, змушує щоранку прокидатися і з цікавістю продовжувати роботу.

Піца робить все сама: люди бачуть, що вона смачна, і повертаються знову. Нам головне перший раз це показати. Взагалі піца - дуже проста штука, її складно зіпсувати, досить хороших інгредієнтів і правильного тіста. Ось вони наші деталі:

 • Тісто

  Найтонша річ. Головне - зробити його «живим». Це цілий квест із грамів, градусів, процентів і годин з хвилинами. Процес не простий, але у нас получається!

 • Сир

  Сир в піці - ключевий інгредієнт. Ми використовуємо справжній сир від українських постачальників. Справжній сир має тягнутись.

 • Начинка

  Є два головних правила смачної начинки:

  - не економити на начинці;

  - фанатично зберігати режим зберігання

  Це і є весь секрет.

 • Томатний соус

  Головне, що потрібно знати про хороший томатний соус: він має бути приготований із помідорів. Звучить логічно, но задумайтесь!

Хто завгодно може приготувати смачну піцу. А наш піцайоло зробить шедевр, він молодець. Піца має бути смачною, піцерія має бути затишною, офіціант незамінно привітним, а кур’єр - найспритнішим! І це якраз складно, але ми вміємо!

Піцерія "Pizza Imperia" у Бродах -  свіжоспечена піца і хороший настрій з безкоштовною доставкою - це про нас. Щодня тільки свіжі інгредієнти і багато сміливих експериментів. Ми робимо ваше життя набагато смачнішим ;)

Заходьте, буде смачно: місто Броди, вул.Залізнична, 4
Телефон для замовлення піци: (098) 8729319

 • Безкоштовна

  доставка
 • Телефон

  0988729319
 • м.Броди,

  вул.Залізнична, 4